SEKSYEN OPERASI

SEKSYEN OPERASI
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
En. Mohd Faishol bin Abu BakarTimbalan Pengarah Gred M48faishol@spr.gov.my04-7001313/ 104
UNIT PENDAFTARAN PEMILIH
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
Pn. Cik Sri Zanita bt  JohariPembantu Tadbir N22srizanita@spr.gov.my04-7001313/ 114
En. A. Halim bin MatPembantu Tadbir N22(TBK1)ahalim@spr.gov.my04-7001313/ 112
Pn. Nurul Hidayah bt  SenawiPembantu Tadbir N22(TBK1)nurulhidayah@spr.gov.my04-7001313/ 112
Cik Nor Asmah bt SaidinPembantu Tadbir N22(TBK1)norasmahsaidin@spr.gov.my04-7001313/ 115
Pn. Mazniza bt AbdullahPembantu Tadbir N22(TBK1)mazniza@spr.gov.my04-7001313/ 115
Pn. Zuraida bt AyaziPembantu Tadbir N22(TBK1)zuraidaayazi@spr.gov.my04-7001313/ 115
Cik Nur Ashikin bt Mohd RadziPembantu Tadbir N19nurashikinradzi@spr.gov.my04-7001313/ 112
Pn. Juraidah bt RosliPembantu Tadbir N19 juraidah@spr.gov.my04-7001313/ 124
Pn.  Salmi  Suhana bt SaadPembantu Tadbir N19 salmi@spr.gov.my04-7001313/ 124
Pn. Siti Alauwiyah bt WantehPembantu Tadbir N19 sitialauwiyah@spr.gov.my04-7001313/ 124
Pn. Kamariana bt KasaPembantu Tadbir N19kamariana@spr.gov.my04-7001313/ 113
En. Mohd. Syamizan Anuar AbdullahPembantu Tadbir N19 syamizan@spr.gov.my04-7001313/ 112
En. Mohd Farhan bin Ab MalekPembantu Tadbir N19 farhanmalek@spr.gov.my04-7001313/ 112
Pn. Siti Nazirah bt Md ZainolPembantu Tadbir N19 sitinazirah@spr.gov.my04-7001313/ 112
Pn. Nurhidayu bt ZulkifleePembantu Tadbir N19 nurhidayu@spr.gov.my04-7001313/ 112
UNIT PERSEMPADANAN /PENJALANAN PILIHAN RAYA DAN PENDIDIKAN PENGUNDI
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
En. Mohamad Solehudin bin IsmailPembantu Tadbir N22solehudin@spr.gov.my04-7001313/ 110
Pn. Noor Azmah bt  Abdul RahmanPembantu Tadbir N22(TBK1)noorazmah@spr.gov.my04-7001313/ 111
En. Mohd Nasrul bin Mohd RazakPembantu Tadbir N22(TBK1)mnasrul@spr.gov.my04-7001313/ 111
Pn. Nursyafikah bt Adbullah SaniPembantu Tadbir N19 nursyafikah@spr.gov.my04-7001313/ 111