SEKSYEN PENGURUSAN

SEKSYEN PENGURUSAN
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
Pn. Robiatul Adawiyah binti Che AhmadPenolong Pengarah Gred M41robiatul@spr.gov.my04-7001313/ 104
UNIT KEWANGAN
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
Pn. Suriwati bt GhazaliPenolong  Akauntan Gred W32suriwati@spr.gov.my04-7001313/ 105
En. Yusuf bin AriffinPembantu Tadbir (Kew) W22yusufariffin@spr.gov.my04-7001313/ 108
En. Mohd. Nizar bin OthmanPembantu Tadbir (Kew) W22nizar@spr.gov.my04-7001313/ 109
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
Pn. Siti Habsah bt ZainolPen. Peg.Teknologi Maklumat F29sitihabsah@spr.gov.my04-7001313/ 118
En. Mohamad Saifuladli bin LatehJuruteknik Komputer FA29(KUP)saifuladli@spr.gov.my04-7001313/ 119
UNIT PENGURUSAN DAN SUMBER MANUSIA
NAMAJAWATANEMAILNO. H/P
Pn. Zabidah bt  Othman @ AbdullahPembantu Tadbir N22 zabidah@spr.gov.my04-7001313/ 102
Pn. Muna bt AhmadPembantu Tadbir N19 munaahmad@spr.gov.my04-7001313/ 107
En. Mohd. Syafid bin YazidPembantu Tadbir N19 syafid@spr.gov.my04-7001313/ 106
En. Ahmad Huzaini bin HamidPembantu Operasi N11ahmadhazaini@spr.gov.my04-7001313/ 107
En. Mohd. Shahril bin FadzailPemandu Kenderaan H11shahrilfadzail@spr.gov.my04-7001313/ 106