Thursday, 1 of December of 2022

PENTADBIRAN & KEWANGAN

UNIT PENTADBIRAN/KEWANGAN

NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED TALIAN EMEL
Aziz AZIZ BIN MOHAMAD PENOLONG PEGAWAI TADBIR N32 082-422312 (Talian Terus) /ext:204 aziz@spr.gov.my
SAFRI BIN LEH PENOLONG AKAUNTAN W29 ext:216 safri@spr.gov.my
LANGKAU ANAK MUNAP PEMBANTU TADBIR (P/O) N26 ext:217 langkau@spr.gov.my
Norislamiah NOOR ISLAMIAH BINTI SAHMAT PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (TBBK) ext:222 islamiah@spr.gov.my
Hayati HAYATI BINTI SAIDAN PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (TBBK) ext:212 hayatisaidan@spr.gov.my
AZMI BIN HJ. KIPRAWI PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (TBBK) ext:212 azmikiprawi@spr.gov.my
teresa TERESA FRESCILLA ANAK MAIL PEMBANTU TADBIR (P/O) N19 ext:212 teresa@spr.gov.my
LAVINIA ANAK PETER RAMBLI PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (TBBK) ext:212 lavinia@spr.gov.my
ZUAINI BINTI MOHAMAD PEMBANTU TADBIR (P/O) N19  ext:223 zuaini@spr.gov.my
JALEHA BINTI JAHAR PEMBANTU TADBIR (P/O) N19 ext:223 jaleha@spr.gov.my
Junaidah  JUNAIDAH BINTI BUJANG  PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (TBBK) ext:223 junaidah@spr.gov.my
Mahathir  MAHATHIR BIN KADIR  PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (TBBK) ext:223 mahathir@spr.gov.my
Azizul  AZIZUL MUSHKAR BIN UMAR  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19 ext:219 azizulmushkar@spr.gov.my
Nelson  NELSON ANAK UJANG  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19  ext:219 nelson@spr.gov.my
(KOSONG) PEMBANTU OPERASI N14 ext:223 @spr.gov.my
Napisah NAPISAH BINTI DRAHMAN PEMBANTU OPERASI N14 ext:202 napisah@spr.gov.my
JAMIR AMDIA BIN SIAM PEMANDU KENDERAAN H11 ext:223 jamiramdia@spr.gov.my
Serdi SERDI BIN HAS PEMANDU KENDERAAN H11 ext:223 serdi@spr.gov.my