MANTAN DAN PENGARAH PILIHAN RAYA

 

NAMA TAHUN
En. Cheong Cheng Poh
01.07.1958 – 31.12.1964
En. Harbhajan Singh Sidhu
01.01.1965 – 31.07.1965
En. Chellaturai Sathurgasinghe
01.08.1965 – 31.12.1975
En. Ong Kah Seng
01.01.1976 – 31.03.1978
En. Mohamed Zain Bin Dato’ Ya’acob
01.05.1978 – 15.12.1982
En. Yaacob Bin Mohamed
16.12.1982 – 15.11.1985
Tuan Haji Zakaria Bin Ab. Rahman 16.11.1985 – 15.07.1987
En. Zahri Bin Harun 16.07.1987 – 15.10.1989
En. Abdullah Bin Hj Mohd Taha 16.10.1989 – 31.05.1996
Dato' Sri Safian En. Muhammad Sufian Bin Ismail 01.09.1996 – 24.06.2001
Dato' Ismail Dato’ Haji Ismail Bin Mohd Yusoff 01.07.2001 – 28.02.2011
Tn Hj Othman Tuan Hj. Othman Bin Noh 10.06.2011 – 15.03.2015
En Shafie En. Shafie Bin Taib 16.04.2015 - Sekarang